Набір для тіла Цитрусова ароматерапія
Набір для тіла Цитрусова ароматерапіяНабір для тіла Цитрусова ароматерапіяНабір для тіла Цитрусова ароматерапіяНабір для тіла Цитрусова ароматерапіяНабір для тіла Цитрусова ароматерапіяНабір для тіла Цитрусова ароматерапія

Набір для тіла Цитрусова ароматерапія


Залишити відгук
1 шт -+
765 грн 1 шт 805 грн
Нет в наличии
Зберігати при температурі від +5 С до +25 С та відносній вологості повітря від 55% до 70%, уникаючи прямого потрапляння сонячних променів. Не використовувати після закінчення терміну. Запобігати попаданню води в середину флакону. Виробник гарантує якість продукту при дотриманні термінів та умов зберігання.
відповідно до терміну кожного засобу

Що робить цей набір?

Це комплексний догляд за шкірою тіла з ароматом різних цитрусових. Включає етапи очищення, механічного пілінгу та зволоження.Що входить в набір для тіла Цитрусова ароматерапія?

1. Гель для душу Цитрус з ментолом - мʼяке очищення для щоденного використання. Гель не сушить шкіру, повністю змивається і не залишає липкості. Додає свіжості та відчуття приємної прохолоди.
2. Скраб для тіла Солодкий апельсин - живильний скраб для тіла, який відлущує ороговілі клітини і повертає шкірі мʼякість.
3. Молочко для тіла Вербена - зволоження тіла для щоденного використання. Засіб має легку текстуру та не залишає жирності.


Як використовувати засоби з набору?

1) Очисти шкіру за допомогою гелю.

2) Помасажуй шкіру руками з використанням скрабу. Використовуй скраб двічі на тиждень.

3) Одразу після душу нанеси на ще вологу шкіру молочко та розітри його масажними рухами.1) Очисти шкіру за допомогою гелю.

2) Помасажуй шкіру руками з використанням скрабу. Використовуй скраб двічі на тиждень.

3) Одразу після душу нанеси на ще вологу шкіру молочко та розітри його масажними рухами. 

Написать отзыв
Отзывы о продукте (0)
Написать отзыв