Як виготовляється косметика Sue?

Опубліковано:

Хто виробник?

Косметика Sue – наше власне виробництво, ми самостійно створюємо кожен засіб від рецептури до дизайну етикетки. Ми вже 12 років на ринку, тож легко називаємо себе експертами у виготовленні натуральної косметики. Локально наше виробництво розташоване у місті Львів, Україна. Більше про нас читайте у цій статті.

Сертифікація GMP

Як виготовляється косметика Sue?

Виробництво Sue відповідає ДСТУ EN ISO 22716:2015. Це міжнародний стандарт належної виробничої практики (GMP – Good Manufacturing Practices) для косметики.


А ось, що ви отримуєте, коли обирає косметику із сертифікованим виробництвом:

 1. Надійні та якісні натуральні засоби.

 2. Гарантію, що ваш догляд виготовлений відповідно до вимог належної виробничої практики.

 3. Безпеку для себе та своєї шкіри. 


GMP – це про комплексний підхід до системи управління якістю на різних етапах виробництва. Ми постійно вдосконалюємося і знаємо, як зробити наш продукт ще ефективнішим, якіснішим та лояльнішим до людських та природних ресурсів. Ну і, звісно, завдяки сертифікації маємо можливість представити нашу натуральну косметику на ринку Європейського Союзу!


Етапи створення засобу

Як виготовляється косметика Sue?

У нас розроблений чіткий алгоритм виробництва косметики. Нижче ділимося з вами етапами створення новинки. Тож, як все відбувається?

 1. На основі аналізу відділу маркетингу, косметолога та технологів ми вирішуємо, який продукт зараз актуальний та потрібний на ринку.

 2. Визначаємо призначення, властивості та основну дію засобу. На основі цього підбираємо ефективні активні компоненти і формуємо рецептуру нашого майбутнього засобу.

 3. Шукаємо та замовляємо взірці сировини для тестування і перевірки їх якості.

 4. На цьому етапі прораховуємо приблизну вартість готового продукту, аби розуміти доцільність створення новинки для нашої аудиторії.

 5. Виготовляємо перші взірці і перевіряємо їх на стабільність, гіпоалергенність і проводимо внутрішнє тестування в команді. Якщо отримуємо негативний результат – повертаємося на крок 2, якщо позитивний – переходимо до наступного етапу.

 6. Готуємо взірець готового засобу, проводимо тестування фокус-групою та аналізуємо результати.

 7. Підбираємо тару та визначаємося з обʼємом готового засобу. 

 8. Подаємо засіб на виробництво.

 9. Створюємо етикетку. 

 10. Сертифікуємо продукцію відповідно до вимог законодавства України.

Як проходить тестування косметики?

Ми не тестуємо свої засоби на тваринах. Натомість наші новинки проходять тестування фокус-групою, до якої входять жінки різного віку та типів шкіри. Підтвердженням пройденого тестування є заповнені анкети учасниць, які ми зберігаємо на постійній основі.


Про запуск нового тестування ми завжди повідомляємо у нашому Інстаграмі і долучаємо до фокус-групи усіх бажаючих. Якщо ми проводимо тестування засобу, який націлений на вирішення конкретної проблеми або ж підходить не всім – ми проводимо попереднє анкетування/опитування потенційних учасниць фокус-групи, аби переконатися, що цей засіб їм підходить.