Набір для тіла Карамельно-кавова ароматерапія
Набір для тіла Карамельно-кавова ароматерапіяНабір для тіла Карамельно-кавова ароматерапіяНабір для тіла Карамельно-кавова ароматерапіяНабір для тіла Карамельно-кавова ароматерапіяНабір для тіла Карамельно-кавова ароматерапіяНабір для тіла Карамельно-кавова ароматерапія

Набір для тіла Карамельно-кавова ароматерапія


Залишити відгук
1 шт -+
670 грн 1 шт 705 грн
Немає в наявності
Зберігати при температурі від +5 С до +25 С та відносній вологості повітря від 55% до 70%, уникаючи прямого потрапляння сонячних променів. Не використовувати після закінчення терміну. Запобігати попаданню води в середину флакону. Виробник гарантує якість продукту при дотриманні термінів та умов зберігання.
відповідно до терміну кожного засобу

Що робить цей набір?

Це комплексний догляд за шкірою тіла з ароматом солодкої карамелі та кави. Включає етапи очищення, механічного пілінгу та зволоження.Що входить в набір для тіла Карамельно-кавова ароматерапія?

1. Гель для душу Карамель - мʼяке очищення для щоденного використання. Гель не сушить шкіру, повністю змивається і не залишає липкості.
2. Твердий скраб для тіла Кава - живильний скраб для тіла, який відлущує ороговілі клітини і повертає шкірі мʼякість. Допомагає у боротьбі з целюлітом.
3. Молочко для тіла Карамель - зволоження тіла для щоденного використання. Засіб має легку текстуру та не залишає жирності.


Як використовувати засоби з набору?

1) Очисти шкіру за допомогою гелю.

2) Помасажуй шкіру руками з використанням скрабу. Використовуй скраб двічі на тиждень.

3) Одразу після душу нанеси на ще вологу шкіру молочко та розітри його масажними рухами.1) Очисти шкіру за допомогою гелю.

2) Помасажуй шкіру руками з використанням скрабу. Використовуй скраб двічі на тиждень.

3) Одразу після душу нанеси на ще вологу шкіру молочко та розітри його масажними рухами. 

Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук