Акційний набір для обличчя (жирний та комбінований типи шкіри)
Акційний набір для обличчя (жирний та комбінований типи шкіри)Акційний набір для обличчя (жирний та комбінований типи шкіри)Акційний набір для обличчя (жирний та комбінований типи шкіри)Акційний набір для обличчя (жирний та комбінований типи шкіри)

Акційний набір для обличчя (жирний та комбінований типи шкіри)


Залишити відгук
maxi -+
1250 грн maxi
Немає в наявності
mini / maxi 

Зберігати при температурі від +5 С до +25 С та відносній вологості повітря від 55% до 70%, уникаючи прямих сонячних променів. Не використовувати після закінчення терміну. Запобігати попаданню води всередину флаконів. Виробник гарантує якість продукту при дотриманні термінів та умов зберігання.
відповідно до терміну кожного засобу

Що робить цей набір?

Цей набір забезпечить тобі два етапи щоденного догляду: очищення і тонізацію.


Тобі підійде цей набір, якщо на обличчі:

  • розширені пори (все обличчя або Т-зона)
  • жирний блиск (все обличчя або Т-зона)

Що входить в акційний набір?

1. Гідрофільна олія Antioxodant - глибоко очищає пори, "розчиняє" чорні цятки, підходить для демакіяжу.
2. Пінка для вмивання з фруктовими кислотами - делікатно очищає шкіру від забруднень та шкірного сала, заспокоює подразнення і не викликає сухості.
3. Тонік для обличчя Лаванда - нормалізує pH шкіри, знімає подразнення та почервоніння, володіє легким антисептичним ефектом.


Як використовувати засоби з набору?

1 етап - очищення
Ранок: Невелику кількість пінки нанеси на вологу шкіру по масажних лініях, масажуй круговими рухами протягом 1 хвилини, змий теплою водою
Вечір: Невелику кількість гідрофільної олії нанести на теплі руки,  трішки розтерти, а далі нанести на суху шкіру обличчя. Масажувати м’якими рухами протягом 1 хвилини, змити теплою водою. Після цього доочистити шкіру пінкою.

2 етап - тонізація
Одразу після вмивання за допомогою ватного диска нанести тонік на шкіру обличчя за масажнимим лініями. Після цього нанести крем для обличчя.

Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук