Акційний набір для обличчя (всі типи шкіри)
Акційний набір для обличчя (всі типи шкіри)Акційний набір для обличчя (всі типи шкіри)Акційний набір для обличчя (всі типи шкіри)Акційний набір для обличчя (всі типи шкіри)

Акційний набір для обличчя (всі типи шкіри)


Залишити відгук
maxi -+
1155 грн maxi
Немає в наявності
Зберігати при t від +5 С до +20 С та відносній вологості повітря від 55% до 70%, уникаючи прямого потрапляння сонячних променів. Не використовувати після закінчення терміну. Не зберігати поблизу нагріваючих предметів. Виробник гарантує якість продукту при дотриманні термінів та умов зберігання.
відповідно до терміну кожного засобу

Що робить цей набір?

Засоби із цього набору доповнять твій базовий догляд. Можливо, саме цих засобів не вистачає у твоїй косметичці?


Що входить в акційний набір?

1. Сироватка для обличчя Prebiotic - зміцнює імунітет шкіри, посилює її захисні функції та має протизапальні властивості.
2. Зволожувальний тонік для обличчя H2O нормалізує pH шкіри, зволожує і допомагає у боротьбі зі зневодненням.
3. Міцелярна вода - знімає легкий щоденний макіяж, не викликає сухості та подразнень.


Як використовувати засоби з набору?


  • Сироватка  Prebiotic - наносити на очищену та протонізовану шкіру 1-2 рази на день. Після поглинання нанести крем. Для жирної та схильної до жирності шкіри можна використовувати як самостійний продукт, тобто без подальшого нанесення крему.
  • Тонік H2OНевелику кількість тоніка наносити за допомогою ватного диска на шкіру обличчя двічі на день: зранку та ввечері після очищення. Не змивати. Після використання нанести крем. 
  • Міцелярна вода - нанести невелику кількість засобу на ватний диск та зняти макіяж. Після демакіяжу потрібно очистити шкіру обличчя засобом для вмивання.

Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук