Натуральна косметика для волосся

Натуральна косметика для волосся

Натуральна косметика для волосся вже давно є сильним трендом. Колись це було модою, але сьогодні можна з упевненістю сказати, що це стиль життя. Не дивно, що все більше виробників пропонують купити натуральну косметику для волосся.

Органічна косметика для волосся ТМ Sue представлена багатим асортиментом.

Шампуні

Натуральні шампуні, що містять природні інгредієнти органічного землеробства, трав'яні, за традиційними рецептами, повернуть вашому волоссю здоровий і природний вигляд. У пропозицію ТМ Sue входять натуральні шампуні без SLS, парабенів, силіконів, які зміцнюють, проти випадіння волосся, стимулюють ріст волосся і проти лупи.

Відновлювачі

Інтенсивно реанімує шампунь-регенератор пошкоджене та фарбоване волосся, очищує, повністю відновлює після довгих і агресивних ушкоджень, глибоко проникає в структуру, живить, зміцнює і перетворює волосся.

Термозахист волосся

Часта сушка феном, випрямлення і завивка сушать і ушкоджують волосся. Термозахисний спрей захищає волосся під час випрямлення, завивки або сушки, а інші термозахисні препарати створюють на волоссі тонкий шар, захищаючи його від пошкоджень. Живильні речовини зміцнюють волосся і підвищують їх стійкість. Засоби для випрямлення додатково розгладжують волосся і зберігають форму.

Маски

Дана еко косметика для волосся призначена для догляду за шкірою голови. Маски стимулюють ріст волосся і запобігають їх випаданню. До складу входять тільки натуральні екстракти і масла, які забезпечать приголомшливий ефект. Маска змусить волосся рости вдвічі швидше, воно стане здоровішим і міцнішим.

Кондиціонери та бальзами

Тьмяне, пошкоджене і посічене волосся можна регулярно підживлювати натуральною косметикою для волосся, спеціально для цього призначеною. Вона містять цінні натуральні масла і екстракти рослин.

Чому варто купити натуральну косметику для волосся?

Ваше волосся пошкоджене, тьмяне і ламке? А може, воно сильно випадає або швидко стає жирним? Рішенням ваших проблем напевно стане правильно підібраний шампунь, але ще більше вам знадобиться відповідний кондиціонер для волосся.

Натуральна косметика для волосся, інтернет магазин Sue

Натуральна косметика для волосся з нашого магазину складається з органічних інгредієнтів, таких як натуральні масла, екстракти рослин і трав, натуральні глини і т. Д. Ці продукти не містять мінеральних масел, парафіну або силікону.

Натуральні кондиціонери для волосся, як і натуральні шампуні, зазвичай не містять штучних барвників та ароматизаторів, тому не тільки не обтяжують волосся, але і не подразнюють шкіру. У той же час вони дуже ефективні, оскільки містять особливі композиції рослинних екстрактів. Вони відмінні доглядають, мають корисні властивості, зокрема, поживні, регенеруючі, зволожуючі.

Для вашої зручності ми підготували косметику для волосся в різних формах на вибір.