Карбоксітерапія – три кроки турботи про себе
Що таке карбоксітерапія?
Карбоксітерапія – це трьохетапний пілінг на основі фруктових кислот. Карбоксітерапію вважають салонною процедурою, однак нашу можна і треба робити вдома!
Що робить карбоксітерапія від Sue?
- розгладжує зморшки
- висвітлює пігментацію
- зменшує постакне та рубці
- додає шкірі сяяння та здорового вигляду
Як проходить карбоксітерапія?

Карбоксітерапія проходить у три кроки – почергово наносимо гель-ексфоліант, гель-активатор та флюїд. Як працює кожен крок?
- Гель-ексфоліант
Завдяки фруктовим кислотам засіб розмʼякшує верхній шар епідермісу. Гель-ексфоліант містить винну, молочну, лимонну та яблучну кислоти. Їх сумарний вміст – всього 5,5 %, тому карбоксітерапію безпечно використовувати вдома та навіть влітку.
Гель-активатор
При нанесенні активатора поверх ексфоліанта виникає реакція – суть карбоксітерапії. В результаті змішування двох засобів виділяється вуглекислий газ, внаслідок чого клітини починають посилено поглинати кисень, що в свою чергу збільшує мікроциркуляцію. Завдяки цьому запускається процес регенерації.
Флюїд
Це легкий крем, який заспокоює та відновлює шкіру після процедури.
Особливості використання карбоксітерапії
- Під час процедури карбоксітерапії можливе пощипування на першому кроці та легке печіння – на другому. Це нормальна реакція шкіри.
- Карбоксітерапію потрібно робити ввечері раз на тиждень протягом 2 місяців. Потім зробити 2 місяці перерви, після чого можна починати новий курс процедур.
- Під час курсу карбоксітерапії не можна використовувати інші пілінги для обличчя. Одразу після завершення курсу ти можеш обрати для себе ензимотерапію, флюїд-пілінг, маску Antioxidant або скраб Шовк.
- Якщо сонце активне і ти плануєш перебувати на вулиці з 10 до 18 години, обов’язково нанось сонцезахисний крем під час проходження курсу.
Схема нанесення карбоксітерапії

1. Демакіяж. Якщо ти використовувала декоративну косметику – змий її спеціальним засобом для демакіяжу.
2. Очищення. Після демакіяжу очисти обличчя засобом для вмивання.
3. Тонізування. Нанось тонік, якщо хочеш посилений ефект від кислот, а якщо пробуєш вперше – можна провести процедуру без тоніку.
4. Крок 1. Нанеси гель-ексфоліант і залиши на 3-5 хв.
5. Крок 2. Поверх ексфоліанта нанеси активатор та наклади на обличчя вологу тканинну маску. Залиши на 5-10 хв, після цього змий теплою водою.
6. Тонізування. Протонізуй шкіру для кращого поглинання наступного кроку.
7. Крок 3. Нанеси флюїд мʼякими рухами за масажними лініями. Рекомендуємо використовувати Крок 3 щовечора замість нічного крему протягом проходження курсу.
Протипоказання для карбоксітерапії
Ми не радимо використовувати карбоксітерапію, якщо у тебе:
- схильність до розацеа та куперозу
- чутлива шкіра
- вагітність та грудне вигодовування
1. Ензимотерапія – це ферментний пілінг на основі ензимної пудри. Забезпечує глибоке очищення, вирівнює тон шкіри та прибирає тьмяність.
2. Маска Antioxidant – це засіб 2 в 1: маска та пілінг. Засіб має мʼяку відлущувальну дію, насичує шкіру та сприяє її відновленню.
Карбоксітерапія – закритий канал для дівчат

Карбоксітерапія – це більше, ніж класний пілінг для обличчя. Це три кроки турботи про себе.
Ми створили телеграм-канал, в якому разом проходимо карбоксітерапію. Що там?
- Спільнота дівчат, які люблять себе та свою шкіру
- Суботня карбоксітерапія з підтримкою косметолога
- Тепла атмосфера та невимушені розмови Sue girls
Як долучитися до каналу?
Купуй карбоксі і став плюс в коментарях до закріпленого посту в нашому Instagram.
Наші менеджерки одразу надішлють тобі запрошувальне посилання. Якщо ти вже розпочала курс і хочеш долучитися, теж плюсуй під дописом :)