Що Ви повинні знати про косметику

Органічна або Натуральна косметика. 

Ці слова на  упаковці притягують Вас магнітом, малюючи в уяві вічні молодість та красу. 

Та чи впевнені Ви, що все дійсно так, як написано??? 


Якщо ні, то ось Вам кілька порад ЯК ВІДРІЗНИТИ ДІЙСНО НАТУРАЛЬНУ КОСМЕТИКУ ВІД КРАСИВО ОФОРМЛЕНИХ ПІДРОБОК:1. СКЛАД НА УПАКОВЦІ

Обов’язково читайте склад. Звертайте увагу на інгредієнти, чиї назви закінчуються на -ен, -а, -ат, -ол, -іл, -ін. Переважно, це консерванти, які служать не для підтримки молодості, а для збереження корисних властивостей натуральних компонентів протягом тривалого часу і пригнічення росту шкідливих мікроорганізмів. При тривалому використанні, такі компоненти здатні  викликати алергію, екзему, дерматити та інші захворювання.


2. МАЛИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

Дійсно органічна косметика з мінімальним набором або повною відсутністю консервантів має вкрай малий термін зберігання. У закритому стані не більше року, у відкритому - до 3-х місяців. 


3. ЗАПАХ І КОЛІР

У натуральних засобів без штучних ароматизаторів приємні та не різкі запахи: квітковий, фруктовий, трав’яний або навіть трохи аптечний. А кольори не яскраві: блідо-зелений, жовтий, блідо-бежевий, блідо-рожевий або «мутний» білий.


4. СПЕЦІАЛЬНІ ЗНАЧКИ НА УПАКОВЦІ

Якщо косметичний бренд позиціонує себе як повністю екологічний і етичний по відношенню до навколишньої природи, то на упаковках його продукції повинні бути надруковані спеціальні значки: схематичний кролик, що скаче (означає, що косметика не тестується на тваринах) і «зелена галочка» (означає, що виробництво такої косметики не наносить шкоди навколишньому середовищу).


5. ПЕРЕВАЖАЮЧИЙ ВІДСОТОК НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

Сертифікація натуральних косметичних засобів дозволяється тільки при наявності в кожному, як мінімум, 50% натуральних інгредієнтів. Для органічної - 95%. Називатися органічною косметика може тільки а тому випадку, якщо рослини, використані у виробництві, росли самі по собі, «на волі» або їх вирощували без застосування хімічних добрив в екологічно чистих районах.