Антивікова косметика

Натуральна антивікова косметика купити Sue.

Натуральна антивікова косметика купити її Ви можете в Sue. У нас Ви знайдете широкий асортимент органічної косметики для зрілої шкіри. Приходьте на сайт і виберіть для себе найкращий догляд.

Натуральна антивікова косметика

Мета антивікової терапії - активувати природні функції шкіри, які з віком сповільнюються. Антивікова косметика діє на декількох рівнях в залежності від активних інгредієнтів, які можна використовувати окремо або в комплексі. Це допомагає регенерації клітин, що дозволяє шкірі залишатися пружною і підтягнутою.

Зволоження, розгладження зморшок, надання пружності, сяйва - все це проблеми, з якими успішно справляється антивікова косметика Sue.

Коли починати користуватися антивікової косметикою?

Шкіра починає старіти з 20 років. Але це не тільки питання віку. У житті є багато моментів, коли витрачається багато енергії, що помітно збіднює шкіру. Це періоди сильної втоми, вагітності, хвороб. Саме тоді знадобиться натуральна косметика.

Перші ознаки старіння починають проявлятися, коли псується колір обличчя. Згодом він стає менш сяючим і більш неоднорідним. Шкіра втрачає тепло, оскільки мікроциркуляції все менше і менше. Згодом утворюються тонкі лінії і зморшки, втрачається пружність.

І тоді необхідно зайнятися антивікової терапією. Спочатку має сенс наносити крем локально, навколо очей. У віці 50 років необхідно проводити цю процедуру для всього обличчя.

Натуральна антивікова косметика Sue обмежує ознаки старіння, впливаючи на зморшки, тонкі лінії, пігментні плями, втрату сяйва і зневоднення шкіри.

Особливі інгредієнти для антивікової косметики

У більшості випадків органічна косметика для боротьби з віковими змінами містить антиоксиданти. Антиоксидант являє собою агент, здатний боротися проти вільних радикалів, що викликають дегенерацію клітин, а також її передчасне старіння.

Деякі інгредієнти просто незамінні в боротьбі зі старінням шкіри. До них відносяться:

Гіалуронова кислота природним чином присутня в організмі. Це основа процесу зволоження. Половина еластичності шкіри втрачається приблизно до 50 років. Використання натуральної косметики, що містить гіалуронову кислоту, допомагає запобігти старінню шкіри, зберегти її пружність, що обмежує появу зморшок.

Шипшина - потужний засіб проти зморшок. Багата на особливу форму вітаміну А, потужного антиоксиданту, вона допомагає зберегти молодість шкіри.

Ретинол, активна форма вітаміну А, незамінний в боротьбі зі старінням. Він стимулює вироблення колагену, регулює меланін, лікує запалення, надає гладку текстуру шкірі, прискорює оновлення клітин.

Вітамін С або аскорбінова кислота є зіркою в боротьбі зі старінням. Він ефективний як для внутрішнього застосування, так і в складі антивікової косметики Sue.

Асортимент антивікової косметики Sue доступний на спеціалізованому сайті.