Комплекс средств №4
Комплекс средств №4

Комплекс средств №4


4 відгуки
1010 грн mini
mini Нет в наличии
- +
В комплекс «MINI» входит:

- масло гидрофильное «Свежая кожа» для сухого типа кожи (50 мл);
- тоник для лица «Витамин С» (60 мл);
- крем для лица «Жасмин» (50 мл).

В комплекс «MAXI» входит:

- масло гидрофильное «Свежая кожа» для сухого типа кожи (50 мл);
- тоник для лица «Витамин С» (60 мл);
- крем для лица «Жасмин» (50 мл);
- твердый бальзам для лица «Герань» (50 мл);
- скраб для лица «Шелк» (50 мл);
- Убтан для лица «Цветы» (50 г).

!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ

Очищення необхідно проводити: 
  • Зранку не менш ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш ніж за 50 хв. до сну !! 

Для забезпечення максимально м'якої дії - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою гідрофільної олійки для сухого типу шкіри. ЇЇ склад розроблено таким чином, що вона ефективно очистить шкіру, не порушуючи захисний бар'єр. Після її використання не відчувається неприємна сухість на шкірі. Також ця олійка унікальна тим, що вона універсальна, оскільки нею можна також знімати макіяж. У Вашому випадку не можна для очищення використовувати пінки, гелі чи міцелярну воду, тому що вони глибоко проникають у шкіру і разом із брудом вимивають ліпіди, які надзвичайно потрібні у випадку сухої шкіри з лущенням.


2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 

(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік "Вітамін С".  Цей тонік наситить Вашу шкіру вітаміном С, який вкрай необхідний для життя клітин та є природним антиоксидантом.


3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 

(необхідно проводити відразу після тонізування)

Якщо сухість на обличчі турбує Вас постійно -> необхідно використовувати крем "Жасмин". Цей засіб, у склад якого входить активний комплекс речовин, спеціально розроблений для відновлення захисних властивостей шкіри. Протягом дня він забезпечує шкіру всіма необхідними речовинами. 
Якщо все робити правильно - Ви будете вражені результатом!

Для максимально швидкого відновлення шкіри -> використовуйте бальзам "Герань".  Завдяки багатому вмісту рослинних олій, у складі яких безліч незамінних жирних кислот, цей крем допоможе швидко відновити природній водно-ліпідний баланс шкіри та наситить клітини корисними речовинами.

Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!4 етап (додатковий) - СПЕЦДОГЛЯД 


  • Для здорового вигляду шкіри використовуйте скраб для обличчя "Шовк". Невелику кількість засобу наносити на очищену та протонізовону шкіру обличчя круговими рухами по масажних лініях. Скрабувати 10 хвилин, змити теплою водою. Повторно нанести тонік та улюблений крем. Використовувати двічі на тиждень. Цей скраб допоможе процесу відновлення клітин завдяки стимулюванню кровообігу та росту нових клітин. А завдяки кремовій структурі, цей засіб пом'якшить сухі частини шкіри.
  • Для насичення шкіри додатковими вітамінами, мікроелементами та корисними екстрактами рослин використовуйте убтан "Квіти". Для створення маски потрібно взяти 2 столові ложки убтану та 50-60 мл води, зеленого чаю або молока, довести до консистенції густої сметани, нанести на обличчя на 20-25 хвилин та змити теплою водою. Якщо знімати маску круговими рухами по масажних лініях, то отримаєте додаткове скрабування, яке позбавить шкіру від сухих клітин. 
Подробнее
Написать отзыв
Отзывы о продукте (4)
Написать отзыв
Поставте будь-ласка вашу оцінку


Написать отзыв
Спасибо за ваш отзыв!
Он будет опубликован после проверки администратором.