Комплекс средств №5
Комплекс средств №5

Комплекс средств №5


4 відгуки
mini -+
940 грн mini
Нет в наличии
В комплекс «MINI» входит:

- масло гидрофильное «Свежая кожа» для сухого типа кожи (50 мл)
- тоник для лица «Ромашка» (50 мл)
- сухое масло для лица «Розовое дерево» (50 мл).


В комплекс «MAXI» входит:

- масло гидрофильное «Свежая кожа» для сухого типа кожи (50 мл)
- тоник для лица «Ромашка» (60 мл)
- сухое масло для лица «Розовое дерево» (50 мл)
- твердый бальзам для лица «Герань» (50 мл)
- скраб для лица «Шелк» (50 мл)
- Убтан для лица «Цветы» (50 г).
!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ

Очищення необхідно проводити: 
  • Зранку не менш ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш ніж за 50 хв. до сну !! 

Для забезпечення максимально м'якої дії - Вам необхідно проводити очищення (вмивання) за допомогою гідрофільної олійки для сухого типу шкіри. ЇЇ склад розроблено таким чином, що вона ефективно очистить шкіру, не порушуючи захисний бар'єр. Після її використання не відчувається неприємна сухість на шкірі. Також ця олійка унікальна тим, що вона універсальна, оскільки нею можна також знімати макіяж. У Вашому випадку не можна для очищення використовувати пінки, гелі чи міцелярну воду, тому що вони глибоко проникають у шкіру і разом із брудом вимивають ліпіди, які надзвичайно потрібні у Вашому випадку. 


2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 

(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік "Ромашка". Цей тонік "заспокоїть" клітини шкіри і допоможе зняти подразнення та почервоніння. 


3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 

(необхідно проводити відразу після тонізування)

Для відновлення ліпідного шару шкіри з подразненнями та почервонінням -> використовуйте суху олійку для обличчя "Рожеве дерево". Ця олійка не лише створить захисну плівку, яка захищатиме Вашу шкіру від впливу зовнішніх факторів, але й надасть шкірі здорового та сяючого вигляду. Протягом дня Ви не будете відчувати сухості та дискомфорту.
Якщо все робити правильно - Ви будете вражені результатом!

Для максимально швидкого відновлення шкіри -> використовуйте бальзам "Герань".  Завдяки багатому вмісту рослинних олій, у складі яких безліч незамінних жирних кислот, цей крем допоможе швидко відновити природній водно-ліпідний баланс шкіри та наситить клітини корисними речовинами. Лікувальний та регенеруючий ефект бальзаму додає бджолиний віск.

Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!


4 етап (додатковий) - СПЕЦДОГЛЯД 


  • Для здорового вигляду шкіри використовуйте скраб для обличчя "Шовк". Невелику кількість засобу наносити на очищену та протонізовону шкіру обличчя круговими рухами по масажних лініях. Скрабувати 10 хвилин, змити теплою водою. Повторно нанести тонік та улюблений крем. Використовувати двічі на тиждень. Цей скраб допоможе процесу відновлення клітин завдяки стимулюванню кровообігу та росту нових клітин. А завдяки кремовій структурі, цей засіб пом'якшить сухі частини шкіри.
  • Для насичення шкіри додатковими вітамінами, мікроелементами та корисними екстрактами рослин використовуйте убтан "Квіти". Для створення маски потрібно взяти 2 столові ложки убтану та 50-60 мл води, зеленого чаю або молока, довести до консистенції густої сметани, нанести на обличчя на 20-25 хвилин та змити теплою водою. Якщо знімати маску круговими рухами по масажних лініях, то отримаєте додаткове скрабування, яке позбавить шкіру від сухих клітин. 
Написать отзыв
Отзывы о продукте (4)
Написать отзыв