Дезодорант цитрус (новий рецепт)

Дезодорант цитрус (новий рецепт)


Zostaw opinię
50 мл -+
0 грн 50 мл
Brak w magazynie
Склад: вода. гідролат мяти, каприлік тригліерид,  триетилцитрат, стеарат сахарози, гліцерин, дезодорантний компленкс фарнезол, сірка, консервант оптіхен, бленд апельсиновий, ксантанова камідь, альгінат натрію.  
Він не блокує пори і тому, на відміну від багатьох дезодорантів з мас-маркету, не призведе до захворювань залоз.
Натомість він здатен нейтралізувати бактерії, що виділяються разом з потом і забезпечити вам приємний запах. Він не просто маскує неприємний запах – він нейтралізую його джерело.                                                                                              
   Спосіб застосування: Нанесіть невелику кількість засобу  на чисту суху шкіру і дайте повністю вбратися. За потреби повторювати протягом дня.
 активні компоненти: триетилцитрат, фарнезол, гідролат мяти.
1) Триетил цитрат - дезодоруючий компонент природного походження. За рахунок взаємодії з вологою уворює слабкокисле середовище і сповільнює ферментативну активність шкідливих бактерій.
2)Гідролат м’яти - природній антисептик, має виражені антибактеріальні властивості, запобігає розмноженню бактерій, бореться з появою запалень, зменшує подразнення та свербіж.            3) Фарнезол  запобігає появі бактерій, відповідальних за розкладання поту і неприємного запаху, без порушення природної мікрофлори шкіри. Тому є ідеальним компонентом у виробництві натуральних дезодорантів.
Гліцерин зволожує та захищає від навколишнього середовища.
Запах -цитрусовий.
Термін 12 місяців, 6 міс після віідкриття.
Napisz opinię
Відгуки про товар (0)
Napisz opinię