Kosmetyki do ciała

Натуральна косметика для тіла

Алергени, подразники, руйнівники ендокринної системи ... Ми всі боїмося токсичних речовин, які можуть зробити наші косметичні процедури джерелом небезпеки. Зробіть вибір на користь природи. Натуральна косметика для тіла Sue з чудовими природними ароматами перенесе вас в саме серце природи.

Правильний догляд за шкірою тіла

Для збереження краси шкіри потрібне сонячне світло і волога. Коли жарко, шкіра природним чином потіє і зволожується. У нашому кліматі, і особливо взимку, природна система гідратації порушується, що призводить до зневоднення поверхневого шару. Жорстка вода, забруднення і невідповідні засоби гігієни поглиблюють проблеми. Для їх запобігання потрібно грамотний догляд за шкірою, який складається з послідовних етапів:

·         Очищення. Виберіть засіб, що містить формулу по догляду без мила. Щоденний душ з очищуючим маслом - ідеальний варіант, щоб не пошкодити шкіру. Не зловживайте ваннами, вони сильно сушать.

·         Зволоження. Відразу після душу або ванни зволожьте шкіру. Під впливом гарячої води шкіра пом'якшується, розкриваються пори. Це кращий момент, щоб крем добре всмоктався.

·         Відшелушування. Використовуйте неабразивні формули скрабів, що не ушкоджують шкіру. Ніяких великих зерен - сіль, цукор, пісок, каміння. Натомість використовуйте маленькі м'які кульки або подрібнені матеріали. Наносіть їх з великою кількістю води без надмірного тертя, щоб запобігти ризику розриву гідроліпідної плівки і утворення рубців.

Про деякі косметичні продукти для тіла

Скраби, зволожуючі креми, гелі для душу, масло для тіла - органічна косметика для тіла Sue створена для благополуччя вашого тіла.

Молочко для тіла

Молочко для тіла відрізняється від кремів і масел своєю формулою. Це натуральна косметика для тіла, емульсія, що складається з води і масла. Його текстура дуже рідка, і його легко наносити, воно не залишає жирної плівки. При цьому молочко для тіла містить ті ж зволожуючі речовини, що і креми або бальзами.

Залежно від марки воно містить різні жирні компоненти - масло ши, мигдалю або аргани. Як і креми, молочко збагачене активними інгредієнтами - вітамінами, антиоксидантами, які зберігають красу шкірного покриву. Існує молочко для різних типів шкіри.

Гелі для душу

Органічна косметика для душу без парабенів, ендокринних руйнівників та інших хімікатів дбайливо ставиться до шкіри. Її формули гарантують мить чистого задоволення.

Масло для тіла

Залежно від сезону і типу шкіри ми вибираємо відповідну процедуру. Взимку ми наносимо органічне масло для тіла ши, манго або інші на сухі ділянки.

Органічна косметика для тіла Sue, створена на основі натуральних інгредієнтів, безпечна для будь-якої шкіри. І це гарантія відсутності штучних, синтетичних або нафтохімічних інгредієнтів.