Ламелярна косметика Sue. Чим вона особлива?Ламелярна косметика Sue. Чим вона особлива?

Ламелярна косметика Sue. Чим вона особлива?

Опубліковано: 29.05.2022,   Оновлено: 23.01.2023

Які бувають емульсії?

Ламелярна косметика Sue. Чим вона особлива?

Як правило, косметичні засоби за своєю структурою є емульсіями. Це такі суміші, в яких за допомогою емульгаторів поєднуються масла (жири) і вода таким чином, аби вони довгий час не розшаровувалися. Якщо крапельки олій розподілені у воді, то це пряма емульсія. Якщо ж вода розподілена в олії – зворотна.

Пряма емульсія
Пряма емульсія швидко вбирається шкірою, але водночас може викликати випаровування не тільки тієї води, яка була в її складі, а й вологи з поверхні шкіри. Тому після застосування крему або сироватки з такою структурою може виникнути відчуття сухості.

Зворотна емульсія
Засоби, що є зворотними емульсіями, є більш щільними та живильними. Вони утворюють плівку на поверхні, завдяки чому зберігають вологу в шкірі.


Чому ламелярна емульсія ефективніша?

Ламелярна косметика Sue. Чим вона особлива?
При детальному вивченні будови шкіри з'ясувалося, що її захисний гідроліпідний бар'єр теж є емульсією. Але жир і вода в ній розподілені не у вигляді крапельок, а розміщені шарами: прошарки води відокремлені один від одного плоскими шарами жирів. Така емульсія отримала назву ламелярної (від слова "ламелі" – пластини).

Нещодавно технологи навчилися повторювати подібну структуру в косметичних засобах. Так з'явилися ламелярні креми, близькі до будови ліпідного бар'єру шкіри людини. 

Емульгатори для утворення ламелярної емульсії – натуральні жироподібні речовини. Для виготовлення нашої косметики ми використовуємо два ламелярні емульгатори: Планта М та Олівем 1000.

Засоби від Sue з ламелярною структурою

Ламелярна косметика Sue. Чим вона особлива?
Чим особлива натуральна косметика Sue?

Завдяки ламелярній структурі наша косметика:

  • біологічно сумісна зі шкірою
  • зрозуміла для клітин на молекулярному рівні
  • посилює дію активних компонентів і доставляє їх куди потрібно


Які засоби від Sue мають ламелярну структуру?