Натуральна косметика: переваги та особливості

Опубліковано: 31.03.2021 ,   Оновлено: 04.12.2021

Натуральна косметика — що це?

Багато людей завжди вірили і говорили, що природне — це завжди краще, ніж штучне. Натуральна косметика останнім часом викликала справжнє божевілля в області догляду за красою. Численні виробники змагаються за представлення все нових і нових, надзвичайно привабливих та приємних на вигляд продуктів.

Натуральна косметика говорить сама за себе завдяки своїй значущій назві. Це означає, що використовувані в ній інгредієнти рослинного походження, а не хімічні та синтетичні. Дуже часто органічні інгредієнти мають форму екстрактів та натуральних олій. Ці типи продуктів також містять багато чудових поживних речовин, наприклад, вітамін Е, який підтримує шкіру здоровою та сяючою.

У вибраних косметичних серіях також можна використовувати такі унікальні інгредієнти, як ікра, мінерали Мертвого моря, найкращі екстракти з азіатських рослин або фруктів, зібрані вручну на величезних територіях. Багато з них мають абсолютно унікальний характер, як для здоров’я, так і краси.


Переваги натуральної косметики

То чому жінки все частіше віддають перевагу натуральній косметиці? Ось основні її переваги.

Безпека використання

У порівнянні з традиційними аптечними продуктами натуральна косметика набагато безпечніша у використанні. Більшість продуктів є гіпоалергенними і можуть успішно застосовуватися без серйозних обмежень. Вони пройшли необхідні тести, ретельно проведені дерматологами.

Багатовікові традиції застосування підтверджують їх ефективність та безпеку. Оскільки вони виготовлені з натуральних інгредієнтів, вам не доведеться турбуватися про потрапляння у ваш організм шкідливих хімічних речовин.

Однак варто пам’ятати, що безпека їх використання часто залежить від дати та умов зберігання. Оскільки вони не мають хімічних фіксаторів та консервантів, термін їх використання, як правило, коротший і часто вимагає більшої уваги.

Можливість застосування для всіх типів шкіри та волосся

Натуральна косметика придатна до використання для всіх типів шкіри. Незалежно від того, світлий чи темний колір обличчя, ми завжди знайдемо щось для себе. Ви можете легко придбати правильні органічні засоби догляду за шкірою обличчя, проти зморшок, креми для тіла та скраби. Люди з жирною або чутливою шкірою також можуть користуватися натуральними косметичними засобами, і їм не доведеться турбуватися про погіршення стану шкіри. Натуральна косметика для макіяжу також широко доступна на ринку.

Засоби для догляду за волоссям також дозволяють отримати повний спектр догляду. Завдяки використанню унікальних і традиційних формул, вони забезпечують ефективний захист від надмірної завивки, посічених кінчиків або появи лупи. Багато з них призначені для догляду за волоссям, пошкодженим шкідливими косметичними процедурами, такими як хімічна завивка, фарбування, випрямлення або сушка волосся з занадто високою температурою. Надзвичайно доброзичливі органічні олії, бальзами та шампуні без sls дозволяють волоссю відновити природний, красивий та здоровий вигляд, не піддаючи шкіру голови негативному впливу хімічних речовин.

Дуже широкий вибір продукції

Натуральна косметика все ще є досить новою пропозицією косметичної індустрії, незважаючи на те, що протягом тривалого часу виробники пропонують широкий асортимент товарів, призначених для догляду та макіяжу. Надзвичайно швидко зростає кількість виробників, що насичує ринок незліченною кількістю варіантів вибору. Численні косметичні формули, на 100% засновані на органічних інгредієнтах, в даний час дозволяють вирішити практично всі проблеми краси, а також тривалий та ефективний захист.

Доступність ціни

Більшість дуже хороших і цінованих марок природної косметики зовсім не дорогі в порівнянні з традиційною косметикою. Це пов’язано з тим, що їх виробництво не є глобальним і дуже масовим, і до них не застосовуються дорогі рекламні кампанії.

Натуральна та органічна косметика дуже часто поширюється в трав'яних магазинах та аптеках, а в наш час - в інтернет-магазинах. Зазвичай вони не йдуть на масовий продаж у супермаркетах та торгових центрах, оскільки не дають роздрібним продавцям можливості швидкого прибутку. Багато людей, які займаються природними методами догляду та продають органічні продукти, рухаються справжньою пристрастю та любов’ю до гармонії з природою.

Відсутність випробувань на тваринах

Незважаючи на значний опір все більшої кількості людей у світі, багато традиційних косметичних засобів все ще тестуються на тваринах, щоб переконатися, що вони безпечні та ефективні у використанні. Натуральна косметика базується переважно на традиційних рецептах охорони здоров’я та догляду, перевірених безпосередньо людством протягом існування. Тому виробникам не потрібно проводити будь-які тести на тваринах, вони і так мають сертифікати якості.

Застосовуючи природні методи догляду, варто пам’ятати, що жодні інгредієнти не є повністю універсальними і дають однакові результати для всіх людей. Деякі з них також можуть спричинити сенсибілізацію, подібно до того, як сприймається полуниця, горіхи або молочні продукти. З цієї причини перед використанням натуральної косметики завжди варто ознайомитися з її складом і спробувати її на невеликій ділянці тіла.

Відсутність побічних ефектів

Завжди варто пам’ятати, що відсутність побічних ефектів не є абсолютним твердженням. Існує ймовірність негативної реакції організму на введення певних речовин, навіть якщо вони надходять безпосередньо від природи. Це може визначатися багатьма факторами, такими як природна алергічна схильність, проблеми із захворюваннями або несприятливий вплив інших засобів по догляду.

Загалом натуральні інгредієнти ніколи не створюють значних проблем для нашого здоров'я та безпеки, якщо ми дотримуємося основних правил та здорового глузду. На практиці всі продукти слід випробовувати і слідкувати за реакцією організму. Також варто знати думки інших користувачів, яки сьогодні легко знайти в Інтернеті.

Безпечність догляду за дітьми

Практична відсутність побічних ефектів є одним з головних аргументів використання натуральних засобів також у догляді за дітьми.


Особливості натуральної косметики

Натуральна косметика включає креми та лосьйони для тіла, скраби, тоніки, масла, креми, маски для обличчя, шампуні та бальзами для волосся, креми для рук та ніг, а також тіні для повік, помади та туші.

Серед окремих лінійок є спеціальні формули косметики для дітей, чоловіків, підлітків та багатьох інших.

Серед спеціальних продуктів ви можете знайти шампуні проти лупи, антивікові креми проти старіння та антицелюлітні пілінги.

Надзвичайне багатство пропозиції сьогодні дозволяє використовувати натуральну косметику для комплексного та повноцінного догляду в косметичних процедурах.