Чим зайнятись на карантині

Опубліковано: 25.01.2021 ,   Оновлено: 04.12.2021

З 8 січня на всіх нас чекають невеселі дні локдауну. Очевидно, що в містах не працює нічого з того, що ми звикли вважати розвагами і культурним дозвіллям: бари, кав’ярні, кінотеатри, театри, ресторани, музеї, виставки, торгові та розважальні центри, спортзали, басейни. І сьогодні, коли ми вже знаємо, що таке "карантин", виявляється, що це все не є необхідним для розуму, балансу мислення і збереження здорового глузду.

Досить бути вдома і знайти або згадати по-справжньому улюблені справи. Спорт, кулінарія, книги, медитація - це все, звичайно, добре. Але ми вирішили розказати вам про декілька цікавих та нестандартних ідей для проведення локдауну з користю.
Отже, наші поради:

1. Онлайн-виставки та концерти. Такі заходи починають набирати все більше обертів у наш час. Багато відомих митців, співаків, фотографів проводять свої заходи онлайн. Це не менш цікаво, ніж вживу, а головне - безпечно.

 
2. Подкасти.


Почніть слухати подкасти. Це збірка серійних аудіофайлів в основному на одну тему або з однією метою. Подкасти можуть бути як розважальні, так і наукові або просто новини. Це річ, яка є на кожному телефоні, і вони 100% безкоштовні. 

3. Курси.
Курси - це хороша можливість прокачати свої soft skills. Зараз існує безліч курсів онлайн по будь-якому напрямку. Ось декілька курсів, які на нашу думку є актуальними: Онлайн / офлайн-курс «SMM Full Cours» у Bazilik, Онлайн-курс «Ілюстрація. Засоби виразності» від Projector School, Онлайн-курс «Обробка фотографій. Портретне ретушування» від фотошколи «Зелений квадрат».

Сподіваємось наші поради стануть вам у пригоді. Проведіть локдаун з користю. І обов'язково турбуйтесь про своє здоров'я. Адже, щоб покоряти нові вершини потрібно бути в тонусі.