Сиродавлені вівсяні пластівці: рецепт енергії та краси

Для чого вживати вівсяні пластівці?

Всім відома  давня істина «Ми є те, що ми їмо». Швидка втомлюваність і відсутність цікавості до життя часто пов`язані не з життєвими обставинами, а з наслідками неправильного харчування. Овес голозерний є одним з найбільш поживних хлібних злаків з високою поживністю та енергетичною цінністю, яка підвищує активність і бадьорість людського організму. Для здорового харчування необхідно вживати саме вівсяні пластівці сиродавлені, які не пройшли термічної обробки та зберігають всі корисні властивості вівса.

 

Сиродавлені пластівці - це які?

Усі пластівці в Еко Клубі виготовляються на спеціальному пресі. Вівсяні сиродавлені пластівці – це сплющені зерна вівса у вигляді рифлених або гладких пелюсток, які не проходять теплової обробки, що дозволяє зберегти у них максимум поживних речовин. 

 

Корисні властивості вівса голозерного:

характеризується низьким вмістом цукру, підвищеним вмістом білка, ідеальний компонент для дієтичного харчування, запобігає ожирінню, тому що містить багато клітковини, яка добре поглинає воду з клітин людського організму, сповільнює травні процеси і забезпечує відчуття ситості.

 

Лікувальні властивості вівсяних пластівців:

використовують для профілактики мозкових та судинних захворюваннь, хвороб серця, для лікування ревматизму, безсоння,  нервового виснаження, лікують дисбактеріоз, нормалізують і підвищує активність статевої та сечовидільної системи, оновлюють і підвищують еластичність шкіри, сприяють укріпленню зубів і кісток, знижують рівень холестерину в організмі людини, регенерують ДНК, регулюють рівень естрогену - гормону жіночої молодості.

 Французький салат краси з сиродавлених вівсяних пластівців:


3 ст л вівсяних пластівців сиродавлених
1 яблуко або сезонні ягоди, горіхи, насіння, родзинки чи інші сухофрукти
0,5 скл води або молока чи рослинного молока
сік з половини лимона
1 ст л меду
1/4 ч л кориці


1. Пластівці промиваємо, заливаємо холодною водою і залишаємо на ніч для розбухання.
 2. Вранці додаємо яблуко, натерте чи дрібно нарізане (або ягоди, горіхи, сухофрукти), сік лимона, корицю, мед. Все перемішуємо і салат краси готовий!


Салат краси вживають на сніданок і запивають трав`яним або зеленим чаєм. Таке поєднання покращує зовнішність, очищає організм, насичує його вітамінами, силою і енергією, а також забезпечує відчуття легкості і хорошого настрою.


За умови щоденного вживання – результат через місяць. 


Здоров`я, краси та гарного настрою Вам!